EnglishRussianTürkçe
S.S.S.

Sık Sorulan Sorular

Konutlarda neler sunuluyor?

Her konut evinizdeki rahatlığı yaşayabilmeniz için gerekli olan tüm eşyalar ile döşenmiştir. Tam donanımlı mobilya dekorasyonu ve mutfak araç gereçleri, çamaşır / bulaşık makinası mevcuttur.

Kiralama fiyatının içinde neler dahil?

Kiralama fiyatının içinde konutun belirtilen konaklama kapasitesine uygun sayıda kişinin konaklaması, kiralama süresi içinde elektrik ve su kullanım bedeli dahildir.

Konutum düzenli temizleniyor mu?

Ev temiz teslim edilir.  Ek temizlik hizmetleri için personelimize başvurabilirsiniz.

Denize nereden girebilirim?

Göcek içinde Port Göcek Marinada, özel Swissotel plajından, Göcek'e 2,5 km uzaklıktaki İnlice halk plajından veya marinadan düzenli tekne turlarla 20 dakika uzaktaki Göcek adalarında denize girebilirsiniz.

Günlük alışverişimi nereden yapabilirim?

Göcek'te Migros, Tansaş gibi marketlerin yanısıra hemen her şeyi bulabileceğiniz yerel marketler de mevcut. Bunun yanında telefon ile servis yapan marketler var. Ayrıca her Pazar Göcek'in yerel pazarı kuruluyor. Burada yerel üreticilerden yöreye ait yiyeceklerin yanı sıra, yerel dokumaları da bulabilirsiniz.

Nerede yemek yiyebiliriz?

Kordon boyunca uzanan değişik restoranlarda çok nefis yerel otlar ve mezeler yanında bölgenin özel balığı Lagosu yiyebilirsiniz. Ayrıca kebap, pide ve Türk mutfağı yemeklerinin yanı sıra pizza, makarna ve salata çeşitleri sunan uluslararası mutfak çeşitleri de mevcut. Menü fiyatlarını restoran ve cafe dışında yer listelerden görebilirsiniz.

Günlük tekne turları ile nerelere gidebilirim?

Günlük tekne turları genel olarak Göcek'ten çıkarak Taşkaya, Kille, Hamam ve Göbün koylarını, Domuz, Tersane ve Yassıca adalarını ziyaret edebilirsiniz. Tabii bu rotalar hava şartlarına ve teknenin özelliklerine göre değişebilir.